Lėlių lova

Lėlių lova

Views: 3584 Kodas: 019
Prekyboje: Teirautis
28,00 € be PVM: 28,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Lėlių lova pagaminta iš beržo medienos, dažyta baltai.
Dydis: ilgis 45cm, plotis25cm. Viduje ilgis 41,5cmx, plottis 21,5cm . 
Vaikiška lovytė siunčiama surinkta.
Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m.

Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.   

Medinė lėlių lova yra nuostabus žaislas, padedantis lavinti emocinę, socialinę, kalbos raidą, taip pat ir stambiąją motoriką. Šis žaislas ugdo kūrybiškumą ir vaizduotę ne tik dėl to, kad mergaitė gali pati lovelę dekoruoti, bet ir dėl naujo vaidmens sau priskyrimo, įsijautimo į jį. Tai dar vienas būdas vaikui pažinti pasaulį, taikyti jau esančią patirtį, suvokti emocijas. Medinė lėlių lovytė, kaip ir visi mediniai žaislai, spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Medines detales malonu liesti, jos glotnios ir visiškai saugios Jūsų vaikui – pagamintos iš natūralaus medžio, nedažytos, nelakuotos. Tai ilgaamžis žaislas, kuriuo Jūsų vaikas galės džiaugtis dar labai ilgai. 

Kas nenorėtų savo mylimiausios lėlės migdyti pačioje gražiausioje lovelėje pasaulyje? Su visu pamažu bundančiu ir augančiu rūpesčiu, visa šiluma ir meile, lydima lopšinių ir dainelių, linguojant savo rankelėm išpieštą lopšį.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Lėlių lova pagaminta iš beržo medienos, dažyta baltai. Dydis: ilgis 45cm, plotis25cm. Viduje ilgis ..
28,00 €
text_tax 28,00 €